خانه / عمومی / ویژگی های موسیقیدان های موفق ۲

ویژگی های موسیقیدان های موفق ۲

ویژگی های موسیقیدان های موفق ۲

اعتماد به نفس

موسیقیدان های موفق زیادی هستند که هیچ انتخابی برای شغل خود جز موسیقی نداشتند، پس ۱۰۰% وجودشان را به آن اختصاص دادند.

زمانی که شما یک برنامه دوم (Plan B) دارید، نمی توانید خودتان را وقف برنامه اول (Plan A) کنید. برای اینکه توجه خود را فقط بر موسیقی بگذارید، باید اعتماد به نفس زیادی داشته باشید، چون یک موسیقیدان برای اینکه در هنرش استاد شود، باید تمام زمان و انرژی اش را به موسیقی اختصاص دهد.

احساس ماجراجویی در یک موسیقیدان، مشوقی خوب برای این است که در موسیقی غرق شود و آن را تنها اولویت و راه برای خود قرار دهد.

گیتاریست

هر روز تمرین کنید

هر روز گیتار را بردارید و انگشتانتان را آماده نگه دارید. مغز ما اندام خارق العاده ای است که می تواند حجم زیادی از اطلاعات را ذخیره کند، اما مانند کامپیوتر عمل نمی کند.

افراد حرفه ای که تنیس بازی می کنند مدام زوایا و سرعت خود را زمانی که که به توپ ضربه می زنند اندازه گیری نمی کنند، آن ها فقط به خاطر سال ها تمرین و ضربه زدن به توپ می دانند توپ به هر حالت خاصی که آن ها ضربه می زنند چگونه پاسخ می دهد.

گیتار نیز این گونه است.

نواختن عادی گیتار همراه با فکر کردن بسیار، باعث بهبود “حافظه ماهیچه ای” شما نمی شود. حقیقت این است که ذهن و بدن شما باید یک راه عصبی جدید برای تمرین شما ایجاد کند و این اتفاق در یک روز نمی افتد و نیاز دارد که هر روز بر اساس یک برنامه روزانه و مرتب تمرین کنید.

زمانی که بتوانید یک قطعه را بدون مکث بزنید، یعنی در راه درستی هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *