پنج‌شنبه , جولای 29 2021
خانه / درباره آکادمی خانه گیتار

درباره آکادمی خانه گیتار

معرفی آموزشگاه موسیقی آکادمی خانه گیتار (چهارراه پارک وی):

آکادمی خانه گیتار بصورت تک رشته ای در زمینه گیتار، مشغول به فعالیت میباشد.

گیتار دارای سبکهای متنوع تری نسبت به سازهای دیگر میباشد،از جمله
Pop , Rock , Classic , Flamenco , Jazz , blues , Country , Gipsy , Gipsy jazz , Metal
و‌…

دوستانی که با این ساز بصورت کامل اشنا هستند، قطعا میدانند که یک نفر نمیتواند تمام سبکها را بصورت حرفه ای اجرا کند. هر نوازنده ای میتواند فقط یک سبک را بصورت کاملا مسلط اجرا کند و مابقی سبکها را بلد باشد اما نه بصورت تخصصی.

دقیقا مانند ورزش.
شاید شما بتونید هم فوتبال بازی کنید٬ هم بسکتبال و هم شنا، اما بصورت حرفه ای فقط میتونید روی یک ورزش مهارت داشته باشید و مطرح شوید.

این موسسه در تلاش بوده که این ساز را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی به دوستاران و هنرجویان این سبک اشنا کند و تا به امروز توانسته با کمک اساتید مجموعه که هر کدام در سبک خودشان بسیار قوی و‌ مطرح هستند، در این زمینه به موفقیت برسد.

یکی از تفاوت های این موسسه با موسسات موسیقی دیگر در این امر مهم است.

نکته بعدی که اموزشگاه آکادمی خانه گیتار را از موسسات دیگر متمایز میکند ، فعالیت برای پیشرفت هنرجو و پرتاب آنها با متد آموزشی و اتاق فکر است، این فعالیتها  که شامل برگزاری کنسرتهای سالیانه در سالنهای مطرح تهران، رسیتال گیتار که چندین نوبت در سال انجام میشود ، تمرین در استدیو های حرفه ای برای هنرجویان ، کلاسهای گروهی ، کلاسهای تخصصی ورکشاپ ، برگزاری مسابقات برای هنرجویان موسسه ، کلاسهای هارمونی آهنگسازی و بداهه نوازی ، و … فوق برنامه ها جهت پیشرفت سریع هنرجویان خانه گیتار هستند٬ از اهداف بسیار مهم آموزشگاه موسیقی آکادمی خانه گیتار میباشد.